O NAS

Jesteśmy zakładem produkcyjnym specjalizującym się w produkcji najwyżej jakości mięsa typu kebab. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.

 

Perfekcja

Nasza przygoda zaczęła się w 1999 roku w centrum Warszawy – tam otworzyliśmy pierwszą restaurację z tradycyjnym tureckim jedzeniem. To była dla nas najważniejsza nauka, ponieważ wtedy właśnie dopracowaliśmy smak naszego mięsa do perfekcji. Byliśmy jednymi z nielicznych restauracji, która od podstaw przygotowywała swoje produkty, od wyrobu pieczywa po obróbkę mięsa. Po kilku latach posiadaliśmy już 15 lokali w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Sukces naszej sieci przyczynił się do otworzenia zakładu produkcji mięsa. Jesteśmy pierwszym tego typu przedsiębiorstwem na Śląsku.

Pasja

Wspaniała kuchnia, dobre produkty, pyszne mięso - to nasza pasja. Wierzymy, że to właśnie pasja i dążenie do perfekcji jest przepisem na sukces.

Sukces

Nasze produkty to idealne połączenie najwyższej jakości składników. I to właśnie nasz produkt jest wyznacznikiem naszego sukcesu.

Pamiętaj za to, że Twój sukces zależy od wyboru najlepszego dostawcy, dlatego sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami już dziś!

 Smaczny  kebab  to dobre mięso 

 Najlepsze  mięso to 

© C M S Alfa sp. z o.o. 2019

Projekt i wykonanie: gastro-marketing.pl

Utwory udostępnione zgodnie z licencją CC BY 4.0